Logo
 
Strona główna
 
 
Aktualności
 

Cennik


Płatności


Numery miejsc parkingowych
 
 
Reklama
 
 
Monitoring online


Regulamin
 
 
Kontakt

6 listopada 2015r godz. 20:00

Szanowni Państwo !
W dniu 6 listopada 2015r. (piątek) otrzymaliśmy informację od firmy CLEANER SYSTEM S.C., iż „Centrum Autokosmetyki CLEANER” przy ul. Popiełuszki postanowiło zakończyć swą działalność w zakresie usług myjni ręcznej wykonywanej przez obsługę. Tym samym umowa Parkingu Strzeżonego z w/w myjnią zostaje rozwiązana.
    Od dnia 15 listopada 2015r. (niedziela) nie będzie już możliwości korzystania z myjni w ramach usługi parkingowej (abonamentowej) dla samochodów osobowych i dostawczych, a wydane wcześniej kupony jak i udzielony rabat 15% tracą ważność.
    W związku z powyższym ParkingRetkinia.pl SC postanawia zakończyć ofertę wydawania kuponów i udzielania rabatów uprawniających do korzystania z myjni.

Zespół ParkingRetkinia.pl SC

 


22 kwietnia 2014r godz. 10:00

W związku z remontem uliczek osiedlowych Retkinia-Północ przeprowadzanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową, zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców na czas utrudnień z tym związanych do parkowania swoich pojazdów na naszym parkingu strzeżonym. Abonament miesięczny wraz z RABATEM NA WSZYSTKIE PALIWA stacji "Lotos Optima" (bez umowy, jedynie na kartę parkingową miesięczną) to jedynie 90zł/miesiąc za samochód osobowy lub 130zł za samochód dostawczy. Jeśli zdecydują się Państwo na podpisanie z nami umowy dodatkowo otrzymają Państwo jedno w miesiącu mysie samochodu osobowego lub dostawczego GRATIS ! Zapraszamy na parking JUŻ DZIŚ, gdyż zainteresowanie jest spore a miejsca parkingowe topnieją z dnia na dzień.

 

 

ZNAK ROBOTY DROGOWE

 

 

Pozdrawiamy, zespół ParkingRetkinia.pl


 17 kwietnia 2014r godz. 16:00

Od dziś na parkingu dostępny jest profesjonalny stojak rowerowy. Pozostawienie roweru w systemie dobowym (na umowe lub bez) to tylko 40zł za miesiąc lub 4zł na dobę. Zapraszamy

 

 

STOJAK ROWEROWY

 

Pozdrawiamy, zespół ParkingRetkinia.pl


 

23 listopada 2013r godz. 14:30

Oto przykładowe ceny paliw z dnia 15 listopada 2013r. na stacjach paliw zlokalizowanych na Retkini . Gołym okiem widać, że parkowanie na naszym parkingu się opłaca ! Zyskują Państwo, na tym przykładzie, 11gr/L przy Pb95 i ON oraz 8gr/dm3 LPG ! Podana cena dla stacji LOTOS Optima jest już naliczonym rabatem 6gr/L. Zapraszamy do współpracy.

 

Informacja o cenach apliw na stacjach na Retkini

 

Akyualny Rabat na Paliwa

Pozdrawiamy, zespół ParkingRetkinia.pl


17 listopada 2013r godz. 11:45

Dziękujemy za zainteresowanie naszą nową ofertą. Już 4 nowe osoby skorzystały z naszych nowych rozwiązań. Spiesz się, by wybrać swoje wypatrzone miejsce, wejdź na NUMERACJĘ MIEJSC.

Pozdrawiamy, zespół ParkingRetkinia.pl


15 listopada 2013r godz. 09:00

Z okazji pierwszych urodzin naszego parkingu informujemy, iż obniżamy cenę opłaty abonamentowej dla samochodów osobowych i dostawczych, a dodatkowo oferujemy dla wszystkich w ramach abonamentu liczne udogodnienia, gratisy i rabaty. Szczegóły dostępne są na stronie głównej.

Pozdrawiamy, zespół ParkingRetkinia.pl


 

1 listopada 2013r godz. 09:00

Wolny garaż G5 do wynajęcia od zaraz. Wystawiamy Faktury Vat.

Pozdrawiamy, zespół ParkingRetkinia.pl

 

 

Copyright © ParkingRetkinia.pl 2010-2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
[ polityka prywatności plików cookies ]