Logo
Strona główna


Aktualności


Cennik


Płatności


Numery miejsc parkingowych


Reklama


Monitoring online


Regulamin


Kontakt
Płatności:

SYSTEM ABONAMENTOWY (PO PODPISANIU UMOWY)

W systemie abonamentowym (po podpisaniu umowy - na kartę parkingową stałą) płatności za abonament można dokonać bezpośrednio na nasze konto bankowe, którego numer zawarty jest w treści FAKTURY VAT jaką każdy z użytkowników parkingu otrzymuje na początku każdego miesiąca kalendarzowego lub gotówką bezpośrednio u obsługi parkingu.

Jeśli ktoś nie ma konta bankowego lub nie ma aktywnego kanału internetowego lub posiada wysokie opłaty za przelewy proponujemy inne rozwiązanie. Wystarczy skorzystać z blankietu wpłaty pocztowej, który znajduje się na dole FAKTURY VAT i udać się do dowolnej placówki Poczty Polskiej na terenie całego kraju. Klienci naszego parkingu NIE PŁACĄ ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT podczas dokonywania wpłaty. Zapłacicie Państwo jedynie wartość abonamentu, pozostałe opłaty będą wynosiły 0zł !

Okienko PocztoweSYSTEM ABONAMENTOWY (BEZ PODPISYWANIA UMOWY)

W systemie abonamentowym (bez podpisania umowy - na kartę parkingową miesięczną) płatności za abonament można dokonać gotówką "z góry" za dany okres miesięczny bezpośrednio u obsługi parkingu. Brak przedłużenia abonamentu na kolejny okres miesięczny i pozostawienie pojazdu na parkingu skutkuje jedynie naliczaniem opłat dobowych po wygaśnięciu karty parkingowej miesięcznej.

SYSTEM DOBOWY


W systemie dobowym płatność dokonywana jest "z dołu" na parkingu osobie pilnującej porządku na podstawie wydanego kwitu parkingowego. Po dokonaniu płatności wystawiany jest PARAGON lub na życzenie FAKTURA VAT po wypełnieniu blankietu z danymi firmy. Stosowny blankiet przekaże Państwu osoba pilnująca porządku lub mogą go Państwo pobrać klikając tutaj.
Copyright © ParkingRetkinia.pl 2010-2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.
[ polityka prywatności plików cookies ]