Logo
 
Strona główna
 

Aktualności
 

Cennik


Płatności


Numery miejsc parkingowych
 

Reklama
 

Monitoring online


Regulamin
 

Kontakt
BANERY i PLAKATY

PROPONUJEMY W PRZYSTĘPNEJ CENIE UMIESZCZENIE PAŃSTWA REKLAMY W POSTACI DOWOLNEGO BANERU LUB PLAKATU NA NASZYM OGRODZENIU PARKINGU OD STRONY STACJI PALIW "Orlen" (Z ZASIĘGIEM WIDOCZNOŚCI W STREFIE ZIELONEJ) LUB OD STRONY ULIC KUSOCIŃSKIEGO I POPIEŁUSZKI (Z ZASIĘGIEM WIDOCZNOŚCI W STREFIE CZERWONEJ).

 

Granice stref reklam na ogrodzeniu

CENY I ZASADY MONTAŻY REKLAMY Z ZASIĘGIEM NA STREFĘ CZERWONĄ:

1m2/1m-c - 25zł netto (30,75zł brutto z VAT)

Minimalne wynajęcie wysokości powierzchni reklamowej na ogrodzeniu w strefie czerwonej to 1m (szerokość dowolna). Przy wymiarach reklamy na wysokość mniejszą niż 1m zostanie naliczona opłata jak za 1m wysokości x szerokość. Przy wymiarze na wysokość większą niż 1m (max. 1,5m zgodnie z wysokością ogrodzenia) opłata zostanie naliczona zgodnie z iloczynem długości i szerokości boków banera/plakatu, czyli SZER.. x WYS. x 25zł netto.

 

PRZYKŁAD 1:

Zdjęcie przykładu 1
 

 - jeśli Twoja reklama będzie posiadała wymiar wysokości (minimum) 1m a szerokość dowolną (np. 2m) to zapłacisz zgodnie z otrzymanym iloczynem dwóch wymiarów t.j. wysokości i szerokości baneru/plakatu pomnożonej przez stawkę za 1m2 w strefie czerwonej.

PRZYKŁAD 2:

Zdjęcie przykładu 2

- jeśli Twoja reklama będzie posiadała wymiar wysokości minimum 1m lub większy (np. 1,3m) a szerokość dowolną (np. 2m) to zapłacisz zgodnie z otrzymanym iloczynem dwóch wymiarów t.j. wysokości i szerokości baneru/plakatu pomnożonej przez stawkę za 1m2 w strefie czerwonej.

PRZYKŁAD 3:

Zdjęcie przykładu 3

- jeśli Twoja reklama będzie posiadała wymiar wysokości mniejszy od 1m (np. 0,4m) a szerokość dowolną (np. 2m) to do obliczeń  zostanie przyjęta wysokość 1m, pomimo, iż Twoja reklama posiada mniejszy wymiar wysokości. Zapłacisz zgodnie z otrzymanym iloczynem dwóch wymiarów t.j. wysokości 1m (nie 0,4m) i szerokości baneru/plakatu pomnożonej przez stawkę za 1m2 w strefie czerwonej.

 


CENY I ZASADY MONTAŻU REKLAMY Z ZASIĘGIEM NA STREFĘ ZIELONĄ:

1m2/1m-c - 12zł netto (14,76zł brutto z VAT)

Strefa zielona nie posiada żadnych ograniczeń wymiarowych. Opłata zostanie naliczona zgodnie z iloczynem długości i szerokości boków banera/plakatu, czyli SZER.. x WYS. x 12zł netto.

 

 

 NIETYPOWE ROZWIĄZANIA: 

Jeśli mają Państwo pomysł na inny, nie zaproponowany powyżej sposób umieszczenia reklamy na naszym ogrodzeniu, np. nad wjazdem na parking, pomiędzy drzewami, na lekkim przedłużeniu słupków celem zwiększenia powierzchni, na dachu budki strażnika, wokół dachu budki strażnika itp. pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 517-210-516. Jesteśmy otwarci na propozycje i chętnie spotkamy się w tej sprawie na miejscu celem uzgodnienia szczegółów.

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE ! ZAREKLAMUJ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ JUŻ OD 25zł netto za miesiąc !


BILBOARDY WOLNOSTOJĄCE

PROPONUJEMY W PRZYSTĘPNEJ CENIE WYDZIERŻAWIENIA MIEJSCA/TERENU POD BILBOARD WOLNOSTOJĄCY (niezwiązany z gruntem). PROPONOWANE MIEJSCE JEST BARDZO DOBRZE WIDOCZNE Z ul.Kusocińskiego JAK I ul.Popiełuszki. JADĄC SAMOCHODEM OD STRONY POŁUDNIOWEJ KIEROWCA POJAZDU MIMOWOLNIE OBSERWUJE MIEJSCE PRZEZ ok. 20 SEKUND ponieważ w tym miejscu obowiązuje ograniczenie do 40km/h ! Teren pomimo, iż znajduje się przy krawędzi jezdni NIE JEST CZĘŚCIĄ PASA DROGOWEGO tym samym nie wymaga zezwolenia ZDIT'u. Zaznaczone miejsce na poniższym zdjęciu jest doskonale oświetlone przez lampy uliczne.

Bilboard Przykład

Copyright © ParkingRetkinia.pl 2010-2013. Wszelkie prawa zastrzeżone.
[ polityka prywatności plików cookies ]